Zastrzeżenia

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące wyłączenia odpowiedzialności i ujawnienia naszej witryny, skontaktuj się z nami tutaj.

Wszystkie informacje na tej stronie są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w celach informacyjnych. Pakarobaka.pl nie udziela żadnych gwarancji co do kompletności, wiarygodności i dokładności tych informacji. Wszelkie działania, które podejmujesz na podstawie informacji znalezionych na tej stronie (https://pakarobaka.pl/), podejmujesz wyłącznie na własne ryzyko. Pakarobaka.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty i/lub szkody w związku z korzystaniem z naszej strony internetowej.

Z naszej strony internetowej możesz odwiedzać inne strony internetowe, korzystając z hiperłączy do takich zewnętrznych stron internetowych. Chociaż staramy się udostępniać wyłącznie wysokiej jakości linki do przydatnych i etycznych witryn internetowych, nie mamy kontroli nad zawartością i charakterem tych witryn. Te linki do innych stron internetowych nie oznaczają rekomendacji dla wszystkich treści znajdujących się na tych stronach. Właściciele witryn i treści mogą ulec zmianie bez powiadomienia i może to nastąpić, zanim będziemy mieli możliwość usunięcia linku, który mógł być „niesprawny”.

Należy również pamiętać, że po opuszczeniu naszej witryny inne witryny mogą mieć inne polityki prywatności i warunki, na które nie mamy wpływu. Pamiętaj, aby sprawdzić Politykę prywatności tych witryn, a także ich „Warunki korzystania z usługi” przed rozpoczęciem jakiejkolwiek działalności lub przesłaniem jakichkolwiek informacji.

Zastrzeżenia Partnerskie

Linki partnerskie: W niektórych przypadkach linki na pakarobaka.pl są linkami partnerskimi, z których to niewielka prowizja od sprzedaży zostanie zarobiona.

Ujawnienie dotyczące partnerów Amazon: pakarobaka.pl jest uczestnikiem programu Amazon Services LLC Associates Program, programu reklamy partnerskiej mającego na celu zapewnienie właścicielom witryn możliwości zarabiania na opłatach reklamowych poprzez reklamowanie i tworzenie linków do Amazon.com i Amazon.pl. Jako współpracownik Amazon zarabiamy na kwalifikujących się zakupach.

Ta witryna internetowa zawiera rekomendacje produktów i usług, co oznacza, że ​​po kliknięciu linku, który polecamy, możemy otrzymać prowizję. Nie każdy link jest linkiem afiliacyjnym, ale niektóre są.

Od czasu do czasu możemy umieszczać banery reklamowe w witrynie, za co również pobierana jest prowizja. Ponadto niektóre reklamy tekstowe/graficzne w całej witrynie to reklamy Amazon.com, Amazon.pl.

Zgoda

Korzystając z naszej witryny, wyrażasz zgodę na nasze wyłączenie odpowiedzialności i zgadzasz się na jej warunki.

Aktualizacja

Jeśli zaktualizujemy, poprawimy lub wprowadzimy jakiekolwiek zmiany w tym dokumencie, zmiany te zostaną umieszczone w widocznym miejscu w tym miejscu.

Scroll to Top